ЦЕНТР КУЛЬТУРИ та МИСТЕЦТВ Національного Авіаційного Університету

На головну

План заходів

Афіша

Події

Березневі паростки та Студвесна

Історія

Міс НАУ

Адміністрація

Творчі колективи

План залу

Технічне обладнання

Фото-Вiдео
галерея

Панорама НАУ

Контакти

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ та МИСТЕЦТВ

Національного Авіаційного
Університету

Національний Авіаційний Університет

ЦЕНТР КУЛЬТУРЫ и ИСКУСCТВ

Национального Авиационного
Университета

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ та МИСТЕЦТВ Національного Авіаційного Університету

Наші творчі колективи

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ та МИСТЕЦТВ Національного Авіаційного Університету

  Скачати рекламний відео-ролік колективів (300 Мб)

За роки існування ЦКМ НАУ були створені і працюють цікаві колективи різноманітних жанрів, які можуть взяти участь і у Вашому заході, а саме:

·         Народний ансамбль танцю "Політ"

Народний ансамбль танцю "Політ" має 45 річну історію. До складу ансамблю входять студенти НАУ, молодь Солом'янського району та міста Києва. У репертуарі ансамблю "Політ" понад 70 танців, це класика українського народного танцю, танці народів світу. Цей колектив побував в багатьох країнах світу і став переможцем на різних фестивалях народної творчості. Ансамблю "Політ" аплодувала Німеччина, Греція, Франція, Польща, Корея, Індія, Америка, Італія та Іспанія. При основному складі працює підготовча група. Педагоги цього відомого колективу досвідчені фахівці з хореографії.
Керівник ансамблю - Капустін Олег.


Конт. тел. 050-358-64-20.

 

·         Народний духовий оркестр НАУ

Народний духовий оркестр НАУ, існує вже 25 років і налічує 50 учасників з числа студентів та працівників університету. При оркестрі працюють групи слідуючи інструментів: альти, валторни, труби, тромбони, саксофони, флейти, ударні та електроінструменти. Оркестр бере участь в концертній діяльності ЦКМ, Солом'янського району та міста Києва.
Головний диригент доцент, заслужений працівник культури України Іванов Леонід Феофанович.


Конт. тел. 066-444-59-23.

 

·         Клуб бального танцю "Діамант Еліт"

Бажаєш навчитися танцювати? Шукаєш в житті щось новеньке та цікаве?

 

Приходь до нас та танцюй:

 

- Social dance з латиноамериканської та європейської програми – це для всіх! Не має значення ані ваш вік, ані попередня підготовка. Через такі танці легше зрозуміти роль чоловіка та жінки в житті, розвинути жіночність, пластику та сексуальність для жінок,та навчитись чоловікам краще відчувати та розуміти своїх дівчат, набуваючи впевненість у своїх діях.

- Ансамблеві постановки – пропонуємо різні за жанром номери до студентських свят та змагань.

 

Постійний набір в групи! Приходьте, ми чекаємо саме на ВАС!

 

Керівник та старший тренер – Машина Лариса (044) 222-99-88. 

 

·         Вокальна студія "Театр пісні"

Вокальна студія "Театр пісні" працює зі студентами та викладачами університету, а також аматорами співу. Учасники цього колективу неодноразово брали участь у різноманітних фестивалях і отримували винагороди та перші місця. Це такі фестивалі, як "Таланти твої Україно", "Гаудеамус-98, 99", "Червона Рута", "Всеукраїнський огляд художньої самодіяльності" та інші. У "театру пісні" є місце і романсу і народній пісні і аматорській і сучасній поп-музиці.
Токар Світлана – керівник.


Конт. тел. – 066-401-88-11

 

·         Народний студентський театр "Екіпаж"

 

Народний студентський театр "Екіпаж" має власне приміщення на 60 місць. З 2000 року представ перед глядачем в новому амплуа, на його сцені можна побачити вистави по сучасній зарубіжній драматургії: "Марсіанські ілюзії" Рея Бредбері, "Відкриті двері" американська сучасна література, "Ах, Чехоне" Чехова А.П., "Мої дружини: А. Чехов та інші. Актори театру справжні аматори свого діла.
Керівник театру відмінник освіти України Крупіна Маргарита.


Конт. тел. – 067-695-61-03.

 

·         Команда КВН "Сборная НАУ"

Дата основания команды      5 декабря 2008г

 

Состав — имена и фамилии

 

1.    Андрей Матящук (Матя или просто Император)

2.    Ника Остратюк (Мамка или просто Никос)

3.    Александра Петейчук ( Малая или просто Манюня)

4.    Сергей Кондратьев ( Серж или просто Сережа)

5.    Роман Бочан ( Бочан или просто Ялта)

6.    Евгений Голованчук ( Веталь или просто Федя)

7.    Андрей Пилипенко ( Пеле или просто Пелешичка)

8.    Александр Ярмак ( Борисполь или просто Борисполь)

9.    Павел Остриков ( Кашель или просто Кошелечек)

10.  Игорь Антух ( Папка или просто дядя Игорь) - директор команды

11.  Звукари – Юрий Мамаев, Денис Рахубинский, Андрей Колос - ( Звукарь или просто Фанерщик)

 

Достижения и титулы

 

Финалисты Центральной Слобожанской лиги КВН 2009

Финалисты Высшей Украинской лиги КВН 2009

Полуфиналисты Межрегиональной лиги Рига 2010

 

·         Школа-студія театру пластичної комедії "МІМ-І-РІЧІ"

Керівник Андрій Гансалес. Перемоги та призи на різноманітних фестивалях та конкурсах принесли акторам велику популярність, в 1989 році колектив получив статус професійного театру. 1991 рік - вони ввійшли до Всемірної асоціації клоунів в Богнор Регірз (Великобританія). Далі були нові призи та нагороди, а саме: золотий приз на першому Міжнародному конкурсі акторів вар'єте у Штутгарді, пам'ятні зустрічі та спільні виступи з Mimi-Max, Dimitri, Гаррі Хаттером, Джанго Едвардом, Kolombaoni, Полуніним, Ліцидеями, 1997 рік - актори "МІМ-І-РІЧІ" зустрічаються в Брюсселі з світовим майстром пантоміми Марселем Марсо. Синтезуючи цирковий жанр та жанр вар'єте, колектив використовує театральне вистав, основане на пантомімі, буффо-клоунада, мім-комедія, класична пантоміма, акробатика і клоунада, брейк-данс та жонглювання, теп-денс та гра на музичних інструментах, театр тіней та інше. Колектив бере участь у міських заходах, телевізійних проектах, гастролі та виступи як на Україні, так і за її межами.

 

Конт. тел. 097-233-67-11

 

·         Школа-студія моди "Кураж"
  

Керівник Воробйова Світлана, працює з дітьми до 14 років, а також зі студентами університету. У програмі навчання дефіле, основам макіяжу, перукарського мистецтва, стилістики, акторський майстерності, пластики, основи ритміки.

Конт. тел. 097- 335-67-89

 

·         Школа студія сучасної хореографії "Джаст НАУ"

Художній керівник та балетмейстер лауреат міжнародних конкурсів Гран-прі "ENCOUNTER - 99", Брно, Чехія, Гран-прі "International festival of Experimental Theatre - 2000" Каїр, Єгипет Кулик Ігор. В програмі навчання всі напрямки сучасної хореографії hip-hop, rap, vogue, stamp, modern, street, jazz-funk, balldance. Участь в усіх закладах як загально-університетських так і втелевізійних та концертних проектах міста Києва. У 2003 році колектив брав участь в хіт-параді каналу М1 "Двадцять пальців Сараханди", був гостем програми каналу М1 "Guten Morgen", участь в акціях "Міс Київ - 2003", "Міс Україна - 2003" та "Міс International - 2004" тощо. 2007 рік – зйомки у серіалі «Серцю не накажеш». З 2008 року по теперішній час основний склад балету працює за контрактом в Іспанії (Бенідорм). Балетмейстери та репетитори: учасниця проекту «Танцюють всі 3» Дар’я Бузикіна, Ольга Кулик та Наталія Ткаченко. Співпрацювали з молодими виконавцями українського шоу-бізнесу: Тіна Кароль, Василь Бондарчук, Євген Анішко, Денис Барканов, Злата Огневич, Анна Аніцой тощо.

 

Конт. тел. 050-963-64-14

 

·      Дитяча хореографічна студія "Аеропорт"

Дитяча хореографічна студія "Аеропорт" була створена на початку 2001 року. В колективі навчаються діти віком від 4 до 15 років. В репертуарі колективу танці народів світу, естрадні танці та сучасні композиції. Колектив є лауреатом багатьох увсекраїнських та міжнародних фестивалів. Учасники студії "Аеропорт" постійно приймають участь в концертних програмах на різних сценах Києва..

 

Керівник студії Романенко Світлана

 

Конт. тел. 067-982-87-02

 

  • Студія естрадного співу та студія звукозапису. Керівник Денис Барканов. У 1999 році – переможець міжнародного конкурсу популярної української пісні ім. В.Івасюка, 2000р.-переможець міжнародного конкурсу «Море Друзів-Ялта-2000», 2001р.-Гран-прі Президента України на всеукраїнському конкурсі популярної пісні «Пісенний Вернісаж-2000», 2002р.-переможець всеукраїнського конкурсу артистів естради, 2002р.-переможець міжнародного конкурсу «Слов’янській базар», 2003р.- за виконання ролі Н.Миклухо-Маклая у першому українському мюзиклі «Екватор», отримав театральну премію «Київська Пектораль». Фіналіст національного відбіркового туру «Євробачення 2009».

Конт. тел.  067-703-95-58

 

 

  • Курси дикторського мистецтва та конферансу. Керівник Тимур Мірошниченко. Ведучий Першого національного каналу.

Конт. тел. 050-853-34-11 Анастасія; 050-352-45-94 Андрій.   

 


ЦЕНТР КУЛЬТУРИ та МИСТЕЦТВ Національного Авіаційного Університету © Центр Культури та Мистецтв
  Національного Авіаційного Університету  
Київ 2004-2018
Дизайн UANA.net
ЦЕНТР КУЛЬТУРИ та МИСТЕЦТВ Національного Авіаційного Університету