Міжнародний День Студента

Міжнародний день студента в Національному авіаційному університеті перетворився на казкову феєрію посмішок, пісень і танців. З вітальним словом до студентів звернувся перший проректор університету, народний депутат України Максим Луцький. Він зазначив, що студенти Національного авіаційного університету – майбутня еліта незалежної України. «Від вашої сьогоднішньої підготовки, прагнення творити і перемагати залежить доля прийдешніх поколінь, – підкреслив Максим Георгійович. – Бажаю тільки вдалих злетів, успіхів у навчанні і гарних друзів».

Справжнім феєрверком на сцені Центру культури та мистецтв НАУ стали виступи: Ліліани Косяненко, Лалі Ергемлідзе (учасниця «Шоу №1»), балету «Just now», Дениса Барканова, Дар’ї Бузикіної та Дмитра Петренка (учасника шоу-програми «Танцюють всі-4»), Марії Собко, Василя Бондарчука, Злати Огневич. Студенти та гості з насолодою переглянули відеоролик «Страхи студентів НАУ». Святковим подарунком для молоді університету та його гостей став виступ Ірини Білик.

Після концертної програми «Зірки народжені в НАУ» свято продовжилось в нічному клубі «Форсаж».