Міжнародний День Студента

17 листопада 2010 року в Центрі культури і мистецтв університету за сприяння народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти, першого проректора університету Максима Луцького відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студента. Свято організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київської міської держадміністрації, Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації.

З привітаннями до студентів звернулися Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти, перший проректор університету Максим Луцький, голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Іван Сидоров, ректор університету Микола Кулик.

Серед почесних гостей були народний депутат України Олександр Єгоров, ректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Леонід Губерський, в.о. ректора Національного університету харчових технологій Сергій Іванов та ректор Національної академії внутрішніх справ, генерал-лейтенант міліції Валентин Коваленко.

З нагоди свята за високі навчальні досягнення, активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування студенти вищих навчальних закладів м. Києва були нагороджені грамотами Міністра освіти і науки України, голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації.

На святі були присутні 1600 студентів із 17 вищих навчальних закладів м. Києва.

Святкову концертну програму глядачам подарували: шоу-балет «Just NAU», фіналіст відбіркового туру «Євробачення-2009» Денис Барканов, команда КВК «Збірна НАУ», співаки Василь Бондарчук та Євген Анішко, Народний ансамбль спортивного бального танцю Київського технічного університету «Стиль», співачки Академії внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України Олена Попач та Національного авіаційного університету Наталія Пугачова, спортивно-художній ансамбль Центру дитячої та юнацької творчості «Візінова», танцівниця Академії внутрішніх військ МВС України Дарина Колісниченко.

Святковий концерт подарував багато усмішок і феєрверк позитивних вражень.